C sarja / C serie

   CM LOPPUSARJA  01   Sijat   1 -  4

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1021 PT-Keskus           PT-Keskus Sport         

   1019 PuSu                Puputin Suku            

   1015 Kari                Uimaharjun Kari         

   1023 Kyntäjät            Korven Kyntäjät         

         

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 1021 PT-Keskus   -  1023 Kyntäjät      2 09:50   1015 Kari     

   02 1019 PuSu        -  1015 Kari          2 11:30   1021 PT-Keskus

 

   Sijat (Places)3 / 4

 

   03 OT01 Häviäjä     -  OT02 Häviäjä       2 14:00   OT01 Voittaja 

 

   Sijat (Places)1 / 2

 

   04 OT01 Voittaja    -  OT02 Voittaja      2 14:50   OT02 Häviäjä  

 

 

   CM LOPPUSARJA  02   Sijat   5 -  8

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1024 Uneksijat           Paljaat Uneksij         

   1020 KiU                 Kiteen Urheilij         

   1017 LaVe                Lapinlahden Vet         

   1018 RMS                 RMS, Venäjä              

                                                   

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 1024 Uneksijat   -  1018 RMS           2 09:00   1017 LaVe     

   02 1020 KiU         -  1017 LaVe          2 10:40   1024 Uneksijat

 

   Sijat (Places)7 / 8

 

   03 OT01 Häviäjä     -  OT02 Häviäjä       2 12:20   OT01 Voittaja 

 

   Sijat (Places)5 / 6

 

   04 OT01 Voittaja    -  OT02 Voittaja      2 13:10   OT02 Häviäjä  

  

 

   CM LOPPUSARJA  03   Sijat   9 - 12

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1014 Valpas              Toijalan Valpas         

   1016 MHY                 Metsänomistajat         

                  

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

 

   Sijat (Places)9 / 10

 

   01 1014 Valpas      -  1016 MHY           9 09:00        ---      


 

 

HUOM ! OHJELMA MUUTTUNUT LUOPUMISEN VUOKSI !!!

 

   CM ALKUSARJA  A1   Sijat   1 -  6

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1014 Valpas              Toijalan Valpas         

   1015 Kari                Uimaharjun Kari         

   1017 LaVe                Lapinlahden Veto        

   1021 PT-Keskus           PT-Keskus Sport Team    

   1024 Uneksijat           Paljaat Uneksijat       

                                              

   OTTELUT PELATAAN OKL-HALLILLA                                                          
 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 1024 Uneksijat   -  1017 LaVe          1 09:00   1015 Kari     

   02 1014 Valpas      -  1015 Kari          1 09:50   1017 LaVe     

   03 1017 LaVe        -  1021 PT-Keskus     1 10:40   1014 Valpas   

   04 1015 Kari        -  1024 Uneksijat     1 11:30   1021 PT-Keskus

   05 1014 Valpas      -  1021 PT-Keskus     1 12:20   1024 Uneksijat

   06 1015 Kari        -  1017 LaVe          1 13:10   1014 Valpas   

   07 1024 Uneksijat   -  1014 Valpas        1 14:00   1015 Kari     

   08 1015 Kari        -  1021 PT-Keskus     1 14:50   1024 Uneksijat

   09 1014 Valpas      -  1017 LaVe          1 15:40   1021 PT-Keskus

   10 1021 PT-Keskus   -  1024 Uneksijat     1 16:30   1017 LaVe     


 

   CM ALKUSARJA  A2   Sijat   1 -  6

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1016 MHY                 Metsänomistajat         

   1018 RMS                 RMS, Venäjä             

   1019 PuSu                Puputin Suku            

   1020 KiU                 Kiteen Urheilijat       

   1023 Kyntäjät            Korven Kyntäjät       

                                         

   OTTELUT PELATAAN SRK-KESKUKSELLA

         

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 1023 Kyntäjät    -  1019 PuSu          9 09:00   1018 RMS      

   02 1016 MHY         -  1018 RMS           9 09:50   1019 PuSu     

   03 1019 PuSu        -  1020 KiU           9 10:40   1016 MHY      

   04 1018 RMS         -  1023 Kyntäjät      9 11:30   1020 KiU      

   05 1016 MHY         -  1020 KiU           9 12:20   1023 Kyntäjät 

   06 1018 RMS         -  1019 PuSu          9 13:10   1016 MHY      

   07 1023 Kyntäjät    -  1016 MHY           9 14:00   1018 RMS      

   08 1018 RMS         -  1020 KiU           9 14:50   1023 Kyntäjät 

   09 1016 MHY         -  1019 PuSu          9 15:40   1020 KiU      

   10 1020 KiU         -  1023 Kyntäjät      9 16:30   1019 PuSu