D sarja / D serie

   DM LOPPUSARJA  01   Sijat   1 -  3

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1028 Martti              Korpilahden Mar         

   1039 JäLeto              JäLeto                  

   1036 Haraldit            Vuosaaren Viiki         

                                   

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 1028 Martti      -  1039 JäLeto        1 11:30   1036 Haraldit 

   02 1039 JäLeto      -  1036 Haraldit      1 13:10   1028 Martti   

   03 1028 Martti      -  1036 Haraldit      1 14:50   1039 JäLeto   


 

   Linna Volley                                      D-Miehet (Men)

   Savonlinna  10.08. - 11.08.2013                   10.8.2013 19:55

  

 

   DM LOPPUSARJA  02   Sijat   4 -  6

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1027 Lumous              Raisu Lumous            

   1030 Puliveivarit        Puliveivarit, L         

   1029 Isku                Vihdin Isku             

                                   

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 1027 Lumous      -  1030 Puliveivar    4 11:30   1029 Isku     

   02 1030 Puliveivar  -  1029 Isku          1 12:20   1027 Lumous   

   03 1027 Lumous      -  1029 Isku          1 14:00   1030 Puliveivar


 

 

   DM LOPPUSARJA  03   Sijat   7 -  9

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1031 PiIsku              Pihlajamäen Isk         

   1026 Jymy                Orimattilan Jym         

   1040 Pojat               Peräkylän Pojat         

               

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 1031 PiIsku      -  1026 Jymy          4 09:00   1040 Pojat    

   02 1026 Jymy        -  1040 Pojat         4 09:50   1031 PiIsku   

   03 1031 PiIsku      -  1040 Pojat         4 10:40   1026 Jymy     


  

 

   DM LOPPUSARJA  04   Sijat  10 - 12

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1035 LPKK                Lemin Punainen          

   1032 KaVe                Kaivos Veikot           

   1025 Huru-Ukot           Huru-Ukot               

                            

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 1035 LPKK        -  1032 KaVe          1 09:00   1025 Huru-Ukot

   02 1032 KaVe        -  1025 Huru-Ukot     1 09:50   1035 LPKK     

   03 1035 LPKK        -  1025 Huru-Ukot     1 10:40   1032 KaVe     


 

   DM LOPPUSARJA  05   Sijat  13 - 15

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1033 Jyry                Jämsänkosken Jy         

   1043 VIRI            LEPPÄVIRRAN VIRI             

   1037 Konkarit            Konkarit                

              

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 1033 Jyry        -  1043 VIRI          9 10:40   1037 Konkarit 

   02 1043 VIRI        -  1037 Konkarit      9 11:30   1033 Jyry     

   03 1033 Jyry        -  1037 Konkarit      9 12:20   1043 VIRI     


 

   DM LOPPUSARJA  06   Sijat  16 - 17

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1034 P-Team              P-Team                  

   1038 LePaKe              Järvenpään LP-k         

                                               

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

 

   Sijat (Places)16 / 17

 

   01 1034 P-Team      -  1038 LePaKe        9 09:50        ---      

 HUOM !
OTTELUOHJELMA MUUTTUNUT LISÄJOUKKUEEN VUOKSI (lohko 2)

 

   DM ALKUSARJA  A1   Sijat   1 -  5

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1027 Lumous              Raisu Lumous            

   1028 Martti              Korpilahden Martti      

   1031 PiIsku              Pihlajamäen Isku        

   1033 Jyry                Jämsänkosken Jyry       

   1035 LPKK                Lemin Punainen Kaivinkone

                                                

   OTTELUT PELATAAN OKL-HALLILLA                                                

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 1035 LPKK        -  1031 PiIsku        2 10:40   1028 Martti   

   02 1027 Lumous      -  1028 Martti        2 11:30   1031 PiIsku   

   03 1031 PiIsku      -  1033 Jyry          2 12:20   1027 Lumous   

   04 1028 Martti      -  1035 LPKK          2 13:10   1033 Jyry     

   05 1027 Lumous      -  1033 Jyry          2 14:50   1035 LPKK     

   06 1028 Martti      -  1031 PiIsku        2 15:40   1027 Lumous   

   07 1035 LPKK        -  1027 Lumous        2 16:30   1028 Martti   

   08 1028 Martti      -  1033 Jyry          2 17:20   1035 LPKK     

   09 1027 Lumous      -  1031 PiIsku        2 18:10   1033 Jyry     

   10 1033 Jyry        -  1035 LPKK          2 19:00   1031 PiIsku   

 

   DM ALKUSARJA  A2   Sijat   1 -  6

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1026 Jymy                Orimattilan Jymy        

   1030 Puliveivarit        Puliveivarit, Lahti     

   1032 KaVe                Kaivos Veikot           

   1034 P-Team              P-Team                   

   1039 JäLeto              JäLeto                  

   1043 VIRI            LEPPÄVIRRAN VIRI            

                                             

   OTTELUT PELATAAN OKL-HALLILLA                                                                                                   

                                 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 1026 Jymy        -  1030 Puliveivar    2 09:00   1039 JäLeto   

   02 1032 KaVe        -  1034 P-Team        3 09:00   1043 VIRI     

   03 1039 JäLeto      -  1043 VIRI          2 09:50   1032 KaVe     

   04 1034 P-Team      -  1026 Jymy          3 09:50   1030 Puliveivar

   05 1032 KaVe        -  1039 JäLeto        3 10:40   1026 Jymy     

   06 1030 Puliveivar  -  1043 VIRI          3 11:30   1034 P-Team   

   07 1032 KaVe        -  1026 Jymy          3 12:20   1039 JäLeto   

   08 1034 P-Team      -  1030 Puliveivar    3 14:00   1043 VIRI     

   09 1039 JäLeto      -  1026 Jymy          3 14:50   1030 Puliveivar

   10 1032 KaVe        -  1043 VIRI          3 15:40   1034 P-Team   

   11 1039 JäLeto      -  1030 Puliveivar    3 16:30   1043 VIRI     

   12 1043 VIRI        -  1034 P-Team        1 17:20   1026 Jymy     

   13 1030 Puliveivar  -  1032 KaVe          3 17:20   1039 JäLeto   

   14 1026 Jymy        -  1043 VIRI          1 18:10   1030 Puliveivar

   15 1039 JäLeto      -  1034 P-Team        3 18:10   1032 KaVe     


   

 

   DM ALKUSARJA  A3   Sijat   1 -  6

   JOUKKUEET (Teams)

 

   1025 Huru-Ukot           Huru-Ukot               

   1029 Isku                Vihdin Isku             

   1036 Haraldit            Vuosaaren Viikingit     

   1037 Konkarit            Konkarit                

   1038 LePaKe              Järvenpään LP-kerho     

   1040 Pojat               Peräkylän Pojat         

                                                             

   OTTELUT PELATAAN OKL-HALLILLA                                                               

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 1025 Huru-Ukot   -  1029 Isku          4 09:00   1038 LePaKe   

   02 1036 Haraldit    -  1037 Konkarit      4 09:50   1040 Pojat    

   03 1038 LePaKe      -  1040 Pojat         4 10:40   1036 Haraldit 

   04 1037 Konkarit    -  1025 Huru-Ukot     4 11:30   1029 Isku     

   05 1036 Haraldit    -  1038 LePaKe        4 12:20   1025 Huru-Ukot

   06 1029 Isku        -  1040 Pojat         3 13:10   1037 Konkarit 

   07 1036 Haraldit    -  1025 Huru-Ukot     4 13:10   1038 LePaKe   

   08 1037 Konkarit    -  1029 Isku          2 14:00   1040 Pojat    

   09 1038 LePaKe      -  1025 Huru-Ukot     4 14:00   1036 Haraldit 

   10 1036 Haraldit    -  1040 Pojat         4 14:50   1038 LePaKe   

   11 1038 LePaKe      -  1029 Isku          4 15:40   1025 Huru-Ukot

   12 1040 Pojat       -  1037 Konkarit      4 16:30   1036 Haraldit 

   13 1029 Isku        -  1036 Haraldit      4 17:20   1040 Pojat    

   14 1025 Huru-Ukot   -  1040 Pojat         4 18:10   1029 Isku     

   15 1038 LePaKe      -  1037 Konkarit      4 19:00   1025 Huru-Ukot