B sarja / B serie

 

   BN LOPPUSARJA  01   Sijat   1 -  8

   JOUKKUEET (Teams)

 

   2002 Neva                Neva, Pietari           

   2015 Exstreme            Exstreme, Pietari       

   2011 Adrenalin           Adrenalin, Pietari      

   2016 Palmira             Palmira, Pietari        

   2012 Ajo B               Juniori Ajo B           

   2007 Tähti               Tainiokosken Tähti      

   2008 Ajo-KLP             Ajo-Klp-Team            

   2001 Piluveivarit        Piluveivarit            

                                              

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 2002 Neva        -  2007 Tähti         3 09:00   2001 Piluveivar

   02 2011 Adrenalin   -  2001 Piluveivar    3 09:50   2007 Tähti    

   03 2012 Ajo B       -  2015 Exstreme      3 10:40   OT02 Häviäjä  

   04 2008 Ajo-KLP     -  2016 Palmira       3 11:30   OT03 Häviäjä  

   05 OT01 Häviäjä     -  OT02 Häviäjä       3 12:20   OT01 Voittaja 

   06 OT03 Häviäjä     -  OT04 Häviäjä       4 12:20   OT02 Voittaja 

   07 OT01 Voittaja    -  OT02 Voittaja      3 13:10   OT05 Häviäjä  

   08 OT03 Voittaja    -  OT04 Voittaja      4 13:10   OT06 Häviäjä  

 

   Sijat (Places)7 / 8

 

   09 OT05 Häviäjä     -  OT06 Häviäjä       3 14:00   OT07 Häviäjä  

 

   Sijat (Places)5 / 6

 

   10 OT05 Voittaja    -  OT06 Voittaja      4 14:00   OT08 Häviäjä  

 

   Sijat (Places)3 / 4

 

   11 OT07 Häviäjä     -  OT08 Häviäjä       3 14:50   OT09 Häviäjä      

 

   Sijat (Places)1 / 2

 

   12 OT07 Voittaja    -  OT08 Voittaja      4 14:50   OT10 Häviäjä  

 

  

 

   BN LOPPUSARJA  02   Sijat   9 - 12

   JOUKKUEET (Teams)

 

   2013 LuoWo               Kiuruveden Luomu-Wolley 

   2010 Juju                Joen Juju               

   2014 Juju N3             Joen Juju N3            

   2009 Laatulihaa          Laatulihaa Lohjalta     

                                  

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 2013 LuoWo       -  2009 Laatulihaa   11 09:50   2014 Juju N3  

   02 2010 Juju        -  2014 Juju N3      11 11:30   2013 LuoWo    

 

   Sijat (Places)11 / 12

 

   03 OT01 Häviäjä     -  OT02 Häviäjä      11 13:10   OT01 Voittaja 

 

   Sijat (Places)9 / 10

 

   04 OT01 Voittaja    -  OT02 Voittaja     11 14:50   OT02 Häviäjä  

 

  

 

   BN LOPPUSARJA  03   Sijat  13 - 16

   JOUKKUEET (Teams)

 

   2004 Puijo-Volley        Puijo-Volley            

   2006 Niuva               Niuvan Urheiluseura     

   2005 Enkelit             Timpan Enkelit          

   2003 Angara              Angara, Pietari         

                                       

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Sunnuntai 11.08.2013

 

   01 2004 Puijo-Voll  -  2003 Angara       11 09:00   2005 Enkelit  

   02 2006 Niuva       -  2005 Enkelit      11 10:40   2004 Puijo-Voll

 

   Sijat (Places)15 / 16

 

   03 OT01 Häviäjä     -  OT02 Häviäjä      11 12:20   OT01 Voittaja 

 

   Sijat (Places)13 / 14

 

   04 OT01 Voittaja    -  OT02 Voittaja     11 14:00   OT02 Häviäjä  

  ALKUSARJA

 

   BN ALKUSARJA  A1   Sijat   1 -  4

   JOUKKUEET (Teams)

 

   2002 Neva                Neva, Pietari           

   2004 Puijo-Volley        Puijo-Volley            

   2012 Ajo B               Juniori Ajo B           

   2013 LuoWo               Kiuruveden Luomu-Wolley 

                                              

    OTTELUT PELATAAN NOJANMAAN KOULULLA                                                   

          

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 2002 Neva        -  2012 Ajo B        11 09:00        ---      

   02 2004 Puijo-Voll  -  2013 LuoWo        11 10:40   2012 Ajo B    

   03 2002 Neva        -  2013 LuoWo        11 12:20   2004 Puijo-Voll

   04 2004 Puijo-Voll  -  2012 Ajo B        11 14:00   2013 LuoWo    

   05 2002 Neva        -  2004 Puijo-Voll   11 15:40   2012 Ajo B    

   06 2012 Ajo B       -  2013 LuoWo        11 17:20   2002 Neva     

 

 

   BN ALKUSARJA  A2   Sijat   1 -  4

   JOUKKUEET (Teams)

 

   2006 Niuva               Niuvan Urheiluseura     

   2007 Tähti               Tainiokosken Tähti      

   2010 Juju                Joen Juju               

   2015 Exstreme            Exstreme, Pietari       

                                                  

   OTTELUT PELATAAN NOJANMAAN KOULULLA                                                   

              

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 2006 Niuva       -  2007 Tähti        11 09:50   2010 Juju     

   02 2010 Juju        -  2015 Exstreme     11 11:30   2006 Niuva    

   03 2006 Niuva       -  2015 Exstreme     11 13:10   2007 Tähti    

   04 2007 Tähti       -  2010 Juju         11 14:50   2015 Exstreme 

   05 2006 Niuva       -  2010 Juju         11 16:30   2007 Tähti    

   06 2007 Tähti       -  2015 Exstreme     11 18:10   2010 Juju     


 

   BN ALKUSARJA  A3   Sijat   1 -  4

   JOUKKUEET (Teams)

 

   2005 Enkelit             Timpan Enkelit          

   2008 Ajo-KLP             Ajo-Klp-Team            

   2011 Adrenalin           Adrenalin, Pietari      

   2014 Juju N3             Joen Juju N3            

                                                

   OTTELUT PELATAAN PIISPANMÄEN KOULULLA                                                  

                          

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 2005 Enkelit     -  2008 Ajo-KLP      10 09:00   2011 Adrenalin

   02 2011 Adrenalin   -  2014 Juju N3      10 10:40   2005 Enkelit  

   03 2005 Enkelit     -  2014 Juju N3      10 12:20   2008 Ajo-KLP  

   04 2008 Ajo-KLP     -  2011 Adrenalin    10 14:00   2014 Juju N3  

   05 2005 Enkelit     -  2011 Adrenalin    10 15:40   2008 Ajo-KLP  

   06 2008 Ajo-KLP     -  2014 Juju N3      10 17:20   2011 Adrenalin


 

   BN ALKUSARJA  A4   Sijat   1 -  4

   JOUKKUEET (Teams)

 

   2001 Piluveivarit        Piluveivarit            

   2003 Angara              Angara, Pietari         

   2009 Laatulihaa          Laatulihaa Lohjalta     

   2016 Palmira             Palmira, Pietari        

                                                   

   OTTELUT PELATAAN PIISPANMÄEN KOULULLA                                                                                                     

 

   PELIJÄRJESTYS (Timetable)

 

   NR  JOUKKUE 1      -     JOUKKUE 2    KENTTÄ  AIKA    TUOM/KIRJ

       (Team 1)             (Team 2)    (Court) (Time)   (Referee)

 

   Lauantai  10.08.2013

 

   01 2001 Piluveivar  -  2003 Angara       10 09:50   2009 Laatulihaa

   02 2009 Laatulihaa  -  2016 Palmira      10 11:30   2001 Piluveivar

   03 2001 Piluveivar  -  2016 Palmira      10 13:10   2003 Angara   

   04 2003 Angara      -  2009 Laatulihaa   10 14:50   2016 Palmira  

   05 2001 Piluveivar  -  2009 Laatulihaa   10 16:30   2003 Angara   

   06 2003 Angara      -  2016 Palmira      10 18:10   2009 Laatulihaa